Випуск 2014

Ось і покинули ми стіни такого рідного нам Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму.

Його студентами ми стали в 2010 році, і майже одразу під керівництвом Степової  Світлани Миколаївни утворилась весела, згуртована та непередбачувана  група М-11.

На протязі чотирьох років навчання ми отримували знання, які необхідні для оволодіння спеціальністю "Організація виробництва", але не лише теорію вкладали в нас викладачі. Ми відвідували виставки, проходили практику на підприємстві, створювали власні ідеї та стратегії розвитку відомих підприємств та брендів. Паралельно навчанню, ми приймали участь в олімпіадах, виставках, ярмарках, конкурсах, ходили в походи. Дуже запам’ятались поїздки до м. Києва та екскурсія по навчальних закладах Одеси. 

Викладачі технікуму намагались створити творчу та дружню атмосферу, що вдавалось їм протягом чотирьох років навчання. Велика подяка куратору Пономаренко Олені Анатоліївні за розуміння та підтримку.

Навчання в технікумі, який став для нас другим домом, пролетіло швидко та весело. За цей період ми знайшли тут  справжніх друзів, ми стали дорослішими та впевненішими в собі, повністю оволоділи всіма знаннями, які будуть потрібні в подальшому дорослому житті.

Б-ДДАТ - це та перша сходинка до нашої мрії, яка дасть можливість надалі крокувати впевнено та не зупиняючись.

Наостанок хочеться  виразити вдячність всьому викладацькому складу та технікуму в цілому за знання, які отримали в цих стінах. Дякуємо Вам за любов до своєї роботи, за компетентність та тактовність у вирішені нелегких питань навчального процесу, за терпіння і повагу до нас,студентів.

А всім майбутнім студентам бажаємо зробити правильний вибір, від цього залежить наскільки весело та цікаво ви проведете студентські роки.

 Випускники 2014 р. -  група О-41

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  rytuał miłosny (Tuesday, 11 April 2017 00:16)

  rytuał miłosny

 • #2

  Kamagra Super (Thursday, 13 July 2017)

  Viagra 100mg

 • #3

  sex telefon (Thursday, 10 August 2017 13:28)

  купить виагру

 • #4

  gay sex (Thursday, 04 January 2018 17:58)

  porn