Екскурсія на взуттєву фабрику "Белста"

30 березня 2015 року студенти групи О-21 разом із викладачем Колаковською Світланою Пилипівною відвідали місцеву взуттєву фабрику «Белста». Це була цікава подорож у світ виробництва взуття.

Швейний цех
Швейний цех

Перед входом на виробництво з нами провели інструктаж з техніки безпеки, пояснивши правила поведінки під час знаходження у виробничих цехах. Протягом всього перебування на фабриці ми відвідали 12 виробничих ділянок: виробництва ПВХ підошв, виробництва підошв з поліуретану, викройки та вирубки деталей взуття, виробництва вишивок, швейні ділянки, збірно-монтажні ділянки.

У всіх виробничих цехах загалом працює близько 1200 осіб. Кожна ділянка оснащена новітнім сучасним обладнанням.

 На даному етапі існування фабрика стабільно розвивається, кількість робітників не зменшується. На території «Белсти» знаходиться їдальня, де працівники можуть смачно пообідати. 

Ассортимент компанії великий - тільки кімнатного взуття близько 300 різновидів. Наразі, крім кімнатного взуття фабрика випускає і повсякденне чоловіче та жіноче взуття, а також гарний одяг з українською вишивкою.

Дизайнери щодня працюють над розробкою нового взуття. Керівництво налагоджує контакти з іноземними партнерами для виходу на європейський ринок. На сьогоднішній день фабрика «Белста» - одна з найбільш конкурентоспроможних на українському ринку та конкурує з китайськими виробниками, які створюють підробки на взуття українського виробництва Made in Belsta.

Задоволена група разом із викладачем Колаковською С.П.
Задоволена група разом із викладачем Колаковською С.П.

Матеріал підготував Богдан Мироненко