Регіональний конкурс "Студент року-2016"

І місце в регіональному конкурсі «Студент року» здобув студент відділення «Організації виробництва»

У Білгород-Дністровському аграрному технікумі пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року - 2016». 12 учасників з Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей змагалися за звання кращого студента року.

З самого початку змагання обіцяло бути цікавим та захоплюючим, і зал в цьому переконувався з кожним новим завданням конкурсу.

В першу чергу, старт конкурсу дав директор Білгород-Дністровського аграрного технікуму Леонід Минович, побажавши учасникам наполегливої, чесної боротьби і гідної перемоги.

Конкурсанти представляли Миколаївський аграрний коледж, Бобринецький технікум Білоцерківського аграрного університету, Кіровоградський технікум механізації і електрифікації, Петрівський аграрний технікум, Олександрівський аграрний технікум, Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації, Одеське морехідне училище, Білгород-Дністровський рибопромисловий технікум і, звичайно ж, Білгород-Дністровський державний аграрний технікум.

Перший конкурс - «Візитна картка» дав старт змаганням. Кожен з учасників по-різному підійшов до цього завдання на тему «Я - студент свого навчального закладу». Другий конкурс - «Інтелектуальний» - було проведено в патріотичному дусі, конкурсанти відповідали на складні питання, впізнавали фільми вітчизняного виробництва по невеликому епізоду, а також відгадували українські пісні. Під час третього завершального конкурсу талантів, студенти розкрили свої неабиякі здібності в умінні співати, танцювати, декламувати вірші.

Журі, що складалося з 7 чоловік, довелося нелегко в виборі кращого студента року. Але все ж з кращих довелося вибирати кращого, яким став студент Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму - Богдан Мироненко, студент III курсу спеціальності «Організація виробництва». Він завоював серця журі та глядачів своїм інтелектом, вокальними даними і віршами, які пише сам. Нещодавно видана його власна книга - «Времена года».

 

Зал бурхливими оплесками вітав переможця, який буде брати участь у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Студент року -2016».

Учасники регіонального конкурсу "Студент року" - представники навчальних закладів Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей

 

Переможець регіонального конкурсу "Студент року" Мироненко Богдан, студент ІІІ курсу відділення "Організація виробництва" Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму