День менеджера - 2016

Щорічно 1 листопада в усьому світі відзначають День менеджера. В цей день на відділенні «Організації виробництва, екології та комп’ютерних технологій» пройшов святковий конкурс "Кращий менеджер - 2016", учасниками якого стали студенти-менеджери II та III курсів. 

Конкурс розпочався словами привітання заступника директора з навчальної роботи - Зайченко М. Д., після чого студентка групи ОЕ-11 Сліпченко Анна подарувала усім музичне вітання. Перший конкурс «Представлення команд» оцінювався в залежності від оригінальності назви команди та влучності обраного девізу. Команди підібрали собі досить креативні назви - «Магнати», «Фінансисти» та «Лідери». У другому конкурсі «Склади слово» учасники показали свої знання і здатність працювати в колективі. Третій конкурс «Хто Я?» показав уміння студентів проявляти себе в нестандартних ситуаціях. Не всі учасники змогли правильно відгадати персонажа, але публіка була задоволена! В четвертому конкурсі «Економічний крокодил» учасникам необхідно пояснити своїй команді значення професійного терміну за допомогою жестів. Всі команди справились з цим конкурсом майже на відмінно. Останній конкурс «Бліц-опитування» показав знання, які студенти вже встигли здобути протягом навчання в технікумі. Команди діяли швидко, зібрано та в межах правил. 


Студенти групи О-41 вручили подарунки для першокурсників - майбутніх менеджерів. Фінальним аккордом свята стала пісня Мироненка Богдана. З привітаннями звернулась завідуюча відділенням «Організації виробництва» Степова С. М., яка вручила подяки кращим студентам. А заступник директора з виховної роботи Дорошенко С. В. оголосила результати конкурсу.  I місце посіла команда «Лідери», II місце - «Магнати» і III місце - «Фінансисти». Ведучими заходу були Мироненко Богдан та Бойчук Катерина. Організатором конкурсу виступила група О-41 на чолі з завідуючою відділенням. 


Дякуємо всім учасникам за участь в конкурсі, а всіх менеджерів вітаємо з професійним святом!Статтю підготував Мироненко Б.